• Kategorie
  • Parametry
  • Stolik kawowy do salonu

Po długim dniu pracy warto wrócić do domu urządzonego ze smakiem. Usiąść w wygodnym fotelu oraz wypić herbatę przy ciekawej lekturze. Wnętrza, które się nam podobają, ułatwiają wypoczynek i regenerację sił. Możemy poczuć się bezpiecznie, odpuścić stres codziennego życia oraz zadowolić się obecną chwilą.

W MA-DECOR kochamy nowoczesne formy. Oferujemy stoliki kawowe do salonu w stylu industrialnym, skandynawskim i modernistycznym. Nasz sklep internetowy prezentuje alternatywy dla tradycyjnych rozwiązań. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz dom będzie wyjątkowy niezależnie od nurtu, którym kierowaliśmy się podczas jego urządzania. Wierzymy, że piękno kryje się w prostych formach. 

Stolik kawowy do salonu — połączenie drewna i metalu

Najprostszy przepis na ławę? Cztery metalowe nogi i drewniany blat. Nie oznacza to jednak, że każda musi wyglądać tak samo. W MA-DECOR oferujemy produkty innowacyjne, przełamujące utarte schematy. Nawet najprostsze meble mają charakter. Drewniany stolik kawowy do salonu w stylu industrialnym nie przyćmi wystroju pomieszczenia, a jednak będzie wyróżniać się swoją surowością. Jego końcowy wydźwięk określimy poprzez zastosowanie odpowiednich dodatków. Minimalistyczny design sprawia, że mebel staje się tłem dla naszej kreatywności.

Szklane stoliki kawowe do salonu

Pomieszczenia futurystyczne, urządzone z niezwykłą surowością, mogą dodatkowo zyskać na wykorzystaniu mebli z przezroczystego szkła. Taki wystrój, który wymaga nieskazitelności i gładkich powierzchni, może zostać przełamany obecnością roślin lub innych tekstur. Dzięki zastosowaniu przezroczystych materiałów naszym gościom będzie się wydawało, że taca z naczyniami zawisła w powietrzu. Wykonany z giętego szkła stolik kawowy do salonu wniesie poczucie świeżości do każdego nowoczesnego mieszkania.

Podobne wrażenie sprawią także meble wykonane z innych współczesnych materiałów — wysokogatunkowego plastiku, metalu czy betonu. Obecnie możemy dowolnie łączyć faktury i bawić się formami — to od ogólnej koncepcji zależy, czy wystrój będzie spójny. Nowoczesne stoliki kawowe do salonu już nas nie ograniczają, a raczej dają nam więcej możliwości.

W parze raźniej — zestawy mebli

Podwójne ławy sprzedawane w komplecie stanowią interesujące rozwiązanie. Możemy stworzyć z nich kompozycję i prezentować razem lub wykorzystywać je oddzielnie do różnych celów.  Jeden stolik kawowy do salonu jest zazwyczaj mniejszy, więc możemy wykorzystać go jako dodatek do zagłówka kanapy. To korzystny wybór nie tylko ze względu na atrakcyjną cenę. Dzięki temu koncepcja wystroju mieszkania nie zmienia się, a my nie kumulujemy kilku różnie wyglądających mebli. Zachowujemy zatem spójność estetyczną, a jednocześnie oszczędzamy pieniądze.

Nowoczesne stoliki kawowe do salonu

Technologia meblarska umożliwia nam dzisiaj tworzenie mebli o ciekawych kształtach, które zdają się łamać prawa fizyki. Dzięki zastosowaniu asymetrii niektóre stoliki kawowe do salonu przypominają niemal iluzje optyczne. Trudno uwierzyć, by mogły samodzielnie stać, a jednak są niezwykle stabilne. Dziś nic nie ogranicza naszej wyobraźni. Możemy postawić na mebel nowoczesny, o oryginalnym kształcie, który będzie zachwycał oczy domowników i gości przez wiele lat.

Innym pomysłem jest wybór ręcznie wykańczanych, siatkowanych koszy z tacą jako blatem. Te funkcjonalne meble, zależnie od potrzeb, mogą stać się miejscem do przechowywania lub stolikiem do kawy. W środku możemy umieścić koce lub poduszki dla dodatkowego efektu wizualnego. Blat błyskawicznie stanie się tacą, na której podamy gościom filiżanki gorącego napoju.

Nowoczesne stoliki kawowe do salonu to także połączenie różnych materiałów. Plastik i szkło, beton oraz drewno, a nawet marmur lub metal mogą być tak skomponowane, by prezentowały się doskonale w modernistycznym wnętrzu. Dzięki produktom MA-DECOR naszej koncepcji nie ogranicza wąska oferta tradycyjnych sklepów. Oferujemy stoliki kawowe designerów, z którymi stale współpracujemy. Możemy poręczyć za oryginalność i wytrzymałość prezentowanych mebli. Zapraszamy do obejrzenia oferty oraz zakupów.

  • Polecamy
BEZPIECZNE

ZAKUPY

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT