• Kategorie
  • Parametry
  • Nowoczesne szafki na buty

Eleganckie i praktyczne szafki na buty

Oferujemy naszym klientom funkcjonalne, a zarazem estetycznie zaprojektowane szafki na buty do przedpokoju. Meble dostępne w naszej ofercie charakteryzują się różnymi rozwiązaniami, które można dopasować do indywidualnych preferencji. W naszym sklepie znajdą Państwo zarówno szafki na buty z drzwiczkami uchylnymi na ogranicznikach, jak i z szufladami wysuwnymi. Za trwałość i estetykę szafek na buty odpowiada zastosowanie płyt laminowanych oraz oklein z ABS. Każda szafka na buty w naszej ofercie posiada wzmacniane szuflady. Dzięki temu nawet po latach użytkowania szafki prezentują taki sam wygląd jak w dniu zakupu.

Jak dopasować szafki na buty do przedpokoju?

Wybór szafki na buty do przedpokoju warto dokładnie przemyśleć, aby jak najlepiej pasowała ona do panującego wystroju wnętrza i potrzeb domowników. Dlatego też największe znaczenie ma wielkość oraz pojemność szafki na buty. Warto zwrócić uwagę na jej liczbę szuflad oraz sposób otwierania. Zazwyczaj chcemy, aby szafka na buty nie stanowiła dominującego elementu w wystroju przedpokoju. Z tego powodu warto dostosować jej design, czy kolorystykę do reszty wnętrza. W naszej ofercie znajdują się szafki o różnych wzorach i kolorach, także naturalnego drewna: buku, olchy, orzecha czy sonomy.

Oferujemy zarówno klasyczne, jak i nowoczesne szafki na buty. Różnią się one nie tylko okleiną, ale także uchwytami szuflad i drzwiczek. Podczas gdy w klasycznych wnętrzach dobrze sprawdzą się szafki na buty z deseniami drewnianymi, z nowoczesnym przedpokojem najlepiej współgrać będzie szafka na buty biała. W zależności od indywidualnych preferencji można wybrać wariant z matową lub połyskującą powierzchnią.

Szafka na buty – jakie szuflady będą najlepsze?

Wychodząc naprzeciw różnorodnym oczekiwaniom klientów, w naszym sklepie internetowym oferujemy szafki na buty zarówno z drzwiczkami uchylnymi, jak i wysuwanymi szufladami. Duże znaczenie w wyborze szafki na buty do przedpokoju ma wysokość oraz głębokość szuflad. Wymiary te powinny zostać dopasowane do posiadanego obuwia. Warto zatem zweryfikować, czy w szafce zmieszczą się na przykład kozaki lub buty na obcasie.

W asortymencie posiadamy też całkowicie otwarte szafki bez drzwiczek i szuflad. Gwarantują one nie tylko możliwość codziennej ekspozycji obuwia, ale także jego lepszą wentylację. Ciekawe rozwiązanie to szafka na buty z siedziskiem. Taka opcja jest możliwa w niektórych modelach oferowanych przez nas szafek. Dodatkowe podparcie ułatwi zakładanie butów na przykład starszym osobom lub dzieciom. Wiele szafek na buty zawiera też dodatkowe szuflady o dowolnym przeznaczeniu: na akcesoria obuwnicze (sznurówki, pasty do butów, czy impregnaty), klucze, czapki i rękawiczki czy składane parasolki.

Efektowne, a zarazem tanie szafki na buty

Szafki do butów nie stanowią drogiego elementu wyposażenia mieszkania. W naszej ofercie są dostępne tanie szafki na buty, którym nie można odmówić estetyki ani jakości wykonania. Nie każdy potrzebuje dużo przestrzeni na swoje obuwie. Dla minimalistów, a także osób, które większość obuwia przechowują w osobnej garderobie, doskonale sprawdzi się wąska szafka na buty. Dobrym przykładem jest dostępna w naszym asortymencie wąska szafka na buty z dwoma uchylnymi drzwiczkami i pojedynczą, wysuwaną szufladą.

Największy minimalizm zwykle charakteryzuje nowoczesne szafki na buty. Z tego powodu do mieszkań urządzanych w stylu nowoczesnych chętnie wybierane są proste szafki o geometrycznych kształtach, bez drzwiczek czy szuflad. Zwykle mają one orientację poziomą – są niskie i szerokie. To doskonała opcja do zamontowania na szafce dedykowanego siedziska. Wówczas jeden mebel może pełnić dwie funkcje, zarówno przechowywania obuwia, jak i praktycznej ławki.

Dla osób, którym nie zależy na nadmiernej widoczności szafki na buty, rekomendujemy meble w stonowanych, naturalnych barwach. Dużą popularność ma szafka na buty biała, ponieważ wprowadza ona do pomieszczenia więcej światła, a także wrażenie czystości i sterylności. Ze względów praktycznych można jednak wybrać również szafkę na buty w odcieniach szarości, na przykład z okleiną przedstawiającą deseń dębu sonoma.

Dlaczego warto kupić szafki do butów w naszym sklepie?

Gwarantujemy naszym klientom szeroki asortyment najwyższej jakości, który można użytkować przez długie lata. Dotyczy to również dostępnych w naszej ofercie szafek na buty, które są starannie wykonywane przez zaufanych projektantów. Nasze szafki na buty cechuje wysoka wytrzymałość, dzięki czemu są one bardziej odporne na ewentualne uszkodzenia mechaniczne, do których może dojść w przedpokoju. To efekt zastosowania wysokiej jakości materiałów, zarówno efektownie wyglądających, jak i wygodnych w codziennym utrzymywaniu czystości. Szafka na buty wybrana w określonym kolorze nie blaknie i przez lata zachowuje swoją pierwotną głębię barw. Wszystkie nasze meble podlegają skrupulatnym testom, zanim trafią do sprzedaży. Z tego powodu klienci naszego sklepu mogą mieć pewność co do jakości oraz trwałości wybieranych szafek na buty.

BEZPIECZNE

ZAKUPY

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT