• Kategorie
  • Parametry
  • Lustra ozdobne do sypialni

Lustra do sypialni, czyli idealny sposób na ozdobienie i optyczne powiększenie wnętrza

Wiele osób popełnia duży błąd, nie zdając sobie sprawy z tego, jak ważną funkcję mają lustra sypialniane. Wynika to z faktu, że podczas samodzielnego projektowania całej sypialni tego typu obiekty często schodzą na drugi plan — uznajemy wówczas, że jedno lustro w przedpokoju, łazience czy w innym pomieszczeniu zupełnie wystarczy. W rzeczywistości jednak okazuje się, że odpowiednio ustawione lustro do sypialni potrafi znacznie odmienić wystrój oraz charakter wnętrza. W MA-DECOR oferujemy zarówno lustra wiszące, jak i stojące, oprawione w przyciągające wzrok ramki albo składające się z samej tafli. Warto poznać kilka sprawdzonych sposobów na ich łatwy wybór i zobaczyć, jak zmieni się dzięki temu wygląd sypialni.

 

Lustro stojące do sypialni czy wiszące — które z nich najlepiej sprawdzi się w naszym wnętrzu?

Wbrew pozorom wybór najlepszego lustra do sypialni nie zawsze okazuje się łatwym zadaniem. Jest to nie tylko kwestia gustu, ale też powierzchni całego pomieszczenia oraz ustawienia pozostałych mebli, które się w nim znajdują. Niektóre osoby zwracają także uwagę na to, że zamontowanie lustra naprzeciwko łóżka źle wpływa na ogólne samopoczucie. Z tego powodu postanowiliśmy włączyć do oferty naszego sklepu zarówno lustro stojące do sypialni, jak i modele, które można w łatwy sposób zawiesić. Na które z nich się zdecydować?

Wiszące lustro do sypialni sprawdzi się przede wszystkim w pomieszczeniach, które nie mają zbyt dużego metrażu lub w których znajduje się już dużo innych mebli. Tego typu lustro zajmuje mało miejsca i świetnie wygląda w połączeniu z obrazami lub kwietnikami przymocowanymi do ścian. Oferujemy zarówno lustra ozdobne do sypialni o większych wymiarach, jak i nieco bardziej skromne modele. Dobrym pomysłem będzie zamontowanie ich w taki sposób, aby w lustrze mogły odbijać się promienie słoneczne. Dzięki temu pomieszczenie stanie się nie tylko jaśniejsze, ale również wyda się optycznie większe.

Lustro stojące do sypialni to idealny wybór dla osób, które nie są jeszcze pewne, gdzie chciałyby je umieścić albo uwielbiają częste zmiany położenia mebli. Takie lustra sypialniane często cechują się większą wagą — wpływa na to zarówno cała obudowa, jak i sama ciężkość tafli. Choć z pozoru może się to wydawać wadą, w rzeczywistości okazuje się, że lustra są dzięki temu stabilniejsze. Warto również wspomnieć, że stojące lustra w sypialni to piękna ozdoba — przyciągające wzrok ramki i duży rozmiar uzupełniają wnętrze, dodając mu elegancji. W MA-DECOR zapewniamy ogromny wybór tego typu modeli z obramowaniem, które występuje w różnych odcieniach i dobrze sprawdza się w połączeniu z różnymi stylami wystroju.

 

Lustra ozdobne do sypialni — jak z ich pomocą ożywić pomieszczenie i dodać mu charakteru?

Podczas projektowania wystroju warto pamiętać, że lustra w sypialni często tworzą wyjątkowe kompozycje w połączeniu z rzeźbami, obrazami czy roślinami. Odpowiednio zaaranżowane wnętrze pomaga z kolei skutecznie się wyciszyć i odpocząć po codziennych wyzwaniach. Dlatego w naszym sklepie oferujemy również lustra ozdobne do sypialni, którym towarzyszą piękne oraz niepowtarzalne obramowania. Warto wiedzieć, w jaki sposób skomponować je z pozostałymi dekoracjami i zyskać zachwycające wnętrze.

Bardzo dużą popularnością cieszą się lustra do sypialni z drewnianą ramą. W zależności od gatunku drzewa oraz sposobów zabezpieczeń drewna tego typu obramowania występują w różnych odcieniach. Dzięki temu ładnie komponują się z większością wnętrz. Będą dobrym wyborem zarówno jako element stylu retro, jak i w przypadku bardziej nowoczesnego wystroju — wówczas warto zdecydować się na ramę w odcieniach bieli, czerni, srebra lub złota.

Uznanie w ostatnich latach zdobyły również lustra sypialniane z metalową ramą przypominającą kształtem promienie słońca. Takie modele tworzą idealny duet w połączeniu z obrazami przedstawiającymi naturę lub z roślinami. Bardzo dobrze wyglądają również zawieszone nad łóżkiem. Dzięki nim sypialnia staje się pięknie rozświetlona, a wystrój zyskuje całkiem nowy charakter.

  • Polecamy
BEZPIECZNE

ZAKUPY

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT

GWARANCJA

JAKOŚCI

30 DNI

NA ZWROT